Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російське вторгнення в Україну обійдеться країнам єврозони в 0,9% ВВП

Витрати ЄС через вторгнення рф в Україну. Фото: 24tv.ua

Витрати ЄС через вторгнення рф в Україну. Фото: 24tv.ua

Країни єврозони витрачають на пом’якшення економічного удару від вторгнення рф в Україну 0,9% ВВП. Про це свідчать дані Європейського центробанку, пише Reuters.

Водночас повідомляється, що в межах єврозони зростання ВВП, згідно з прогнозами, очікується на рівні 0,4%.

Під економічними наслідками мається на увазі компенсація різкого зростання цін на енергоносії та субсидій на паливо. Саме на це 19 країн єврозони й витратять згадані вище 0,9% свого валового внутрішнього продукту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також в ЄЦБ зазначають, що запроваджені у відповідь на вторгнення рф в Україну заходи протягом двох років стримають інфляцію трохи більш як на 0,1%.

Варто зазначити, що половину видатків направили на підтримання споживання викопного палива в короткостроковій перспективі, а от на перехід до «зеленої» енергетики спрямували мінімальну частину коштів.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«У майбутньому... варто докладати зусиль, щоб посилити компенсації, пов'язані з енергетикою, для найуразливіших домогосподарств. Стимули мають бути спрямовані на зменшення використання викопного палива та залежності від російських енергоносіїв і водночас зберегти «здорову» ситуацію з державними фінансами», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо: влада Бельгії заблокувала 50,5 млрд євро коштів, що належать фізичним і юридичним особам, на яких поширюється дія антиросійських санкцій.

Коментарі

Всі новини