Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Полювання на російські активи в Бельгії: сума зросла до 50,5 млрд євро

Бельгія заморозила активи фізичних та юридичних осіб рф на понад 50 млрд євро. Фото: Pixabay

Бельгія заморозила активи фізичних та юридичних осіб рф на понад 50 млрд євро. Фото: Pixabay

Влада Бельгії заблокувала 50,5 млрд євро коштів, що належать фізичним і юридичним особам, на яких поширюється дія антиросійських санкцій. Про це повідомив представник місцевого Мінфіну Френсіс Адінс, пише De Morgen.

Зазначена сума охоплює всі види фінансових активів, які позміщено в Бельгії та належать 110 організаціям і 1229 особам. Йдеться про російських олігархів, банки та компанії, проти яких ввели санкції у відповідь на вторгнення рф в Україну. У Мінфіні не розкрили, чиї саме активи потрапили під блокування.

У відомстві наголосили, що поки що в країні під заморожування не потрапляли ані розкішні яхти, ані елітні маєтки осіб, наближених до російського президента Володимира Путіна.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Україна розраховує отримати заблоковані в західних країнах російські мільярди.

Нагадаємо: Євросоюз 21 липня запровадив черговий (сьомий) пакет обмежувальних заходів щодо рф через війну в Україні. Під санкції потрапили 57 фізичних і юридичних осіб, зокрема мер Москви Сергій Собянін, глава «Ростеху» Сергій Чемезов, актори Сергій Безруков і Володимир Машков. Заходи торкнулися й інших російських політиків, співробітників спецслужб і воєначальників. Обмежувальні заходи запровадили й щодо деяких родичів підсанкційних бізнесменів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини