Facebook Pixel

Скільки коштують послуги електрика та сантехніка під час війни

Попит на послуги електрика в Україні з вересня зріс у півтора раза. З-поміж фахівців, які мають найбільший попит, — майстри з ремонту побутової техніки, електрики, сантехніки та кур’єри. На найбільший підробіток можуть розраховувати фахівці з ремонту цифрової техніки. Про це The Page розповіли аналітики українського сервісу Kabanchik.ua.

Загалом, як порівняти з показниками 2021 року, під час війни українці стали менше замовляти послуги помічників від Kabanchik.ua. Проте останнім часом найчастіше до сервісу звертаються, щоб знайти фахівців з ремонту великої побутової техніки. У середньому за місяць фахівець із ремонту пральних машин або холодильників може підзаробити 8 557 грн.

На другому місці за попитом — сантехніки. Їхній орієнтовний дохід за місяць складає 8 412 грн. Додатковий дохід електрика сягає 12 645 грн на місяць. Фахівець із ремонту цифрової техніки (телевізори, павербанки, смартгодинники, навігатори тощо) за місяць заробляє в середньому 17 460 грн.

Попит також має категорія «чоловік на годину». Це послуги майстрів, які допомагають із монтажем полиць, карнизів, сушарок, ремонтують замки тощо. За місяць вони заробляють приблизно 6 160 грн.

Середня вартість роботи майстрів із побутового ремонту в Україні

  • Майстер, що ремонтує холодильник або пральну машину — 527 грн.
  • Сантехнік — 609 грн.
  • Електрик — приблизно 700 грн.
  • Фахівець із ремонту цифрової техніки — 540 грн.
  • Дрібний побутовий ремонт — 470 грн.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉