Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні попри ріст цін зріс попит на побутову техніку: найчастіше шукають iPhone та холодильники

В Україні на третину зріс попит на побутову техніку. Фото: metro-online.com

В Україні на третину зріс попит на побутову техніку. Фото: metro-online.com

В Україні станом на кінець літа ціни на техніку зросли від 20% у порівнянні з минулим роком. Про це свідчать дані дослідження OLX, пише «Економічна правда».

Також зазначається, що наприкінці літа українці почали частіше шукати девайси для навчання та роботи, а найбільше коштів витрачали на мультимедіа та ігри. При цьому техніку для купівлі почали частіше шукати в інтернеті.

Що найчастіше з техніки шукали українці

Quote«У порівнянні з серпнем 2021 року кількість пошуків на OLX у категорії «Електроніка» зросла на 30%. Найбільше користувачі цікавилися телефонами та аксесуарами, технікою для дому та комп’ютерами», — йдеться у повідомленні.

Якщо взяти категорію телефонів, то тут, як не дивно, найбільшою популярністю користуються девайси компанії Apple. Так, запитів на iPhone нарахували 1,25 млн. Також досить популярними відповідно до запитів є китайські бренди телефонів (входять в десятку найпопулярніших товарів).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У категорії побутової техніки найчастіше шукали холодильники (264 тис. пошуків), морозильні камери (82 тис. пошуків) та мікрохвильовки.

Серед комп'ютерної техніки найбільш популярними були запити про відеокарти (76 тис. пошуків), монітори (68 тис. пошуків) та комп’ютери (66 тис. пошуків).

Підписуйтесь на нас в Google News!

Зростання цікавості до девайсів для навчання та роботи

Як вже зазначалося раніше, у серпні спостерігалося зростання інтересу до девайсів для навчання та роботи. Це пояснюється тим, що цього року досить велика кількість українців працюють та навчаються онлайн.

Quote«Імовірно це пов’язано з тим, що багато навчальних закладів та підприємств перейшли в онлайн-формат. Так, найпопулярнішою технікою минулого місяця стали ноутбуки, витіснивши холодильник — лідера пошуків минулого року — на третє місце за кількістю запитів», — кажуть в OLX.

Так, попит на лептопи зріс на 78%.

Ще одним важливим для українців фактором стала наявність мобільного зв'язку, про що свідчить збільшення пошукового запиту «iPhone» за останній рік удвічі, тобто на 114%.

Здорожчання товарів

Ріст цін не оминув й побутову техніку. Частково це пов'язано зі зростанням курсу валют.

Quote«Що стосується цін на найпопулярніші товари, то, наприклад, середня вартість ноутбука в серпні становила 12 640 грн, що на 45% дорожче, ніж торік», — йдеться у дослідженні.

Так, вартість холодильників зросла у середньому на 54% — до 6 450 грн, телевізорів — на 56% — до 3 640 грн. А от вартість мобільних телефонів, що цікаво, зменшилася на 22% й в середньому склала 7 400 грн.

Загалом у серпні цього року зафіксували зростання замовлень на електроніку у 2,5 раза — 274 тис. замовлень проти 104 тис. минулого року.

znimok-ekrana-2022-09-08-o-194051.png

Коментарі

Всі новини