Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Більшість українців не готові, щоб їхні діти навчалися в підвалах — дослідження Gradus Research

Навчальний рік 2022 — батьки не готові, щоб їхні діти вчилися в підвалах. Фото: te.20minut.ua

Навчальний рік 2022 — батьки не готові, щоб їхні діти вчилися в підвалах. Фото: te.20minut.ua

В Україні більшість батьків не готові відправляти своїх дітей до школи, тому обирають дистанційне навчання. Про це свідчать результати нового дослідження компанії Gradus Research.

Так, результати опитування демонструють, що 59% батьків в Україні з дітьми 6-17 років не готові відправити свою дитину на очне навчання у школі. А от 26% заявили, що готові це зробити.

gotovnist-viddati-ditinu-na-ochne-navchannya-v-ukrainskii-shkoli.png

При цьому найчастіше проти очного навчання виступають жителі північних та східних областей України — 77% та 70% відповідно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

А от мешканці західної частини України частіше за мешканців інших регіонів готові віддавати своїх дітей на очне навчання. Йдеться про показник у 37%.

gotovnist-viddati-ditinu-na-ochne-navchannya-za-migratsiinim-statusom-ta-regionom.png

Найчастіше батьки виступають за офлайн-навчання через потребу дітей у живому спілкуванні з однолітками (72%) та вчителями (70%), а також низьку якість дистанційної освіти (59%). Ще 15% респондентів наголошують, що вони надають перевагу очному навчанню, оскільки не мають з ким залишити дитину.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Серед основним причин дистанційного навчання батьки називають відсутність облаштованих безпекових місць/укриттів у школі (59%), хвилювання, коли дитина не поруч (48%) та переконання, що вчителі не підготовлені до можливих кризових ситуацій (26%).

Варто зазначити, що 59% висловили готовність відправити своїх дітей до шкіл за умови закінчення війни. Ще 13% підтримують офлайн-навчання у разі наявності в навчальному закладі укриттів, а 8% — за відсутності ракетних обстрілів.

prichini-gotovnosti-viddati-ditinu-na-distantsiine-navchannya.png

Контекст. В Україні в умовах війни очно навчатимуть дітей понад 3,6 тис. шкіл, винятково онлайн працюватимуть майже 5,5 тис. освітніх закладів. Загалом навчання розпочнеться в майже 13 тис. навчальних закладів, повідомили в Міністерстві освіти та науки.

Коментарі

Всі новини