Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Уроків не буде. Освітній омбудсмен розповів про навчання в укриттях під час повітряних тривог

Під час повітряних тривог від учителів не вимагатимуть проводити уроки в укриттях. Фото: slovoidilo.ua

Під час повітряних тривог від учителів не вимагатимуть проводити уроки в укриттях. Фото: slovoidilo.ua

Учителів не змушуватимуть проводити уроки в підвалах під час повітряної тривоги. Про це заявив освітній омбудсмен Сергій Горбачов, пише hromadske.

Він наголосив, що наразі чіткої вимоги щодо проведення уроків у підвалах немає. Відповідне рішення, за словами Горбачова, варто ухвалювати лише після ознайомлення з умовами в укриттях і кількістю дітей, які в них перебуватимуть.

Quote«Якщо така можливість є, я б просив колег, щоб вони працювали, наскільки це можливо. Але вимагати від учителя, щоб він у підвалі під час тривоги обовʼязково проводив заняття, — це занадто», — підкреслив омбудсмен.

Також він додав, що говорити про повністю безпечні для офлайн-навчання регіони України не можна, оскільки загроза ракетних ударів рф залишається по всій території нашої країни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Заклади освіти, управління освіти, місцева влада мають робити все, щоб максимально зменшити ризики, обладнати укриття там, де вони є, розробити алгоритми дій у різних ситуаціях і навчити дітей, вчителів, батьків. Це те, що ми можемо зробити та за що відповідаємо», — заявив Горбачов.

Якщо школи все-таки запрацюють в офлайн-форматі, то в них, за словами омбудсмена, необхідно зробити зрозумілу систему навігації приміщенням і навчити вчителів правильно проводити евакуацію в разі тривог.

Контекст. Заступник міністра освіти Андрій Вітренко заявив, що школи, які забезпечені бомбосховищами, з 1 вересня почнуть працювати в офлайн-режимі.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини