Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бомбосховище у кожну хату: ВР ухвалила закон про укриття

Закон №7398: якими будуть бомбосховища у новобудовах. Фото: pixabay

Закон №7398: якими будуть бомбосховища у новобудовах. Фото: pixabay

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7398, який зобов'язує забудовників будувати нові житлові об'єкти з бомбосховищами.

Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій» розроблено для вжиття додаткових заходів у сфері будівельної діяльності, пов’язаних із захистом населення від вибухів, вибухових хвиль, ураження небезпечними хімічними, радіоактивними і біологічно небезпечними речовинами.документі

Як зазначено у документі, в Україні має терміново розгорнутися мережа захисних споруд цивільного захисту (бомбосховищ та укриттів у новобудовах). Затверджувати документи в разі відсутності цього розділу буде заборонено.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Укриття мають надійно захищати громадян від воєнних злочинів російських окупаційних військ. Згідно документу, усі придатні для укриття об’єкти мають за потреби бути готовими прийняти населення в 12-годинний термін.

Окрім того, у містобудівній документації на регіональному та місцевому рівні має зʼявитися розділ про інженерно-технічні заходи цивільного захисту.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За словами автора законопроєкту голови партії «Слуга народу» Олени Шуляк, також у законі передбачено, що на період воєнного стану та протягом року з дня його припинення у прийнятих в експлуатацію багатоквартирних будинках щодо яких наявні технічні умови, але не завершена процедура приєднання до електромереж, електроенергія на технічні цілі продається за цінами, визначеними як для колективного побутового споживача.

Quote«Простими словами: тариф на електроенергію для забудовника є вищим, ніж тариф для населення. Зараз, поки будинок не підключили, тариф рахують як для забудовника і люди змушені переплачувати. Ухвалена в законопроєкті норма усуває цю проблему», — наголосила Шуляк.

Коментарі

Всі новини