Facebook Pixel

Українські банки почали відкривати відділення

Українські банки починають відкривати закриті на період карантину відділення зі збереженням санітарного контролю. З 11 травня набуває чинності рішення Кабміну щодо пом'якшення карантинних заходів. Це дозволить малому та середньому бізнесу повернутися до роботи.

Вже відкрилися:

  • ПУМБ (відновив роботу 13 відділень, а з 12 травня банк збирається відновити роботу ще 20 відділень та усі точки експрес-кредитування);
  • Банк «Кредит Дніпро» (вже відкрив чотири відділення з 21, які закрилися через карантин. Відділення працюватимуть за скороченим графіком з 10:00 до 17:00, а каси – на годину менше);
  • Кредобанк (відновив роботу двох відділень у Львові);
  • Банк «Південний» (відкрив три оновлених відділення у Харкові, Запоріжжі та Одесі. Вони працюватимуть з 9:30 до 17:00);
  • Радабанк (повернув до роботи одне відділення у Львові, яке буде відкритим з 9:00 до 18:00 з перервою з 12:30 до 13:30).

Відкриються з 12 травня:

  • ТАСкомбанк (після послаблення карантину банк відкриє 23 відділення);
  • Укрексімбанк (відкриються усі відділення зі збереженням маскового режиму та санітарними перервами);
  • Credit Agricole (роботу відновлять 14 відділень з графіком роботи з 9:00 до 17:00);
  • «Правекс Банк» (після послаблення карантину переведе відділення на п'ятиденний режим роботи);
  • Райфайзен Банк Аваль (усі районні відділення повернуться до роботи, але зі збереженням скороченого графіку та за попереднім записом).

Контекст. Раніше під час засідання Кабінету міністрів було прийнято рішення про продовження карантинних заходів щонайменше до 11 травня.

Пізніше уряд прийняв рішення про продовження карантину до 22 травня, проте з 11 травня карантинний режим буде послаблено. Органи місцевого самоврядування стежитимуть за дотриманням карантинного режиму в закладах.

Подякувати 🎉