Кабмін схвалив послаблення обмежень в Україні з 11 травня і продовжив карантин до 22 травня

Денис Шмигаль. Фото: УНІАН

Денис Шмигаль. Фото: УНІАН

Під час засідання Кабінету міністрів було прийнято рішення про продовження карантину до 22 травня, однак з 11 травня буде ослаблено карантинний режим. Це означає, що відкриються літні майданчики кафе та ресторанів. Органи місцевого самоврядування слідкуватимуть за дотриманням карантинного режиму у цих закладах. Однак кінотеатри, фуд-корти та дитячі майданчики поки що відкриватися не будуть.

Так, згідно з планом першої хвилі виходу з карантину, відкритими будуть магазини, які торгують електронікою, текстильними виробами, господарськими товарами тощо. Крім того, розпочнуть роботу магазини одягу, салони краси та відновлять свою роботу стоматологи.

Також буде дозволено проведення тренувань професійних команд на закритих базах.

Telegram Logo

Контекст. Під час засідання Кабінету міністрів було ухвалено рішення про продовження карантинних заходів щонайменше до 11 травня. Усі міністри одностайно підтримали таке рішення, адже, згідно з моделюванням аналітиків Національної академії наук України та даними МОЗ, пік захворюваності припаде саме на період з 3 по 8 травня.

Міська влада Києва підготувала перший етап послаблення карантинних заходів у місті. Реалізація плану щодо пом'якшення карантину розпочнеться 12 травня, але за умови, що кількість хворих стрімко не зростатиме. Під час онлайн-конференції мер столиці Віталій Кличко детально розповів про те, яких саме змін можна чекати після 11 травня.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини