Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Уряд опублікував постанову про пом'якшення карантину. Хто зможе почати роботу

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Кабінет міністрів опублікував постанову про продовження карантину до 22 травня з пом'якшенням з 11 числа цього місяця.

Що буде дозволено з 11 травня?

  • Знімаються обмеження з роботи закладів громадського харчування на літніх майданчиках під відкритим небом. При цьому потрібно забезпечити дистанцію більше 1,5 метра між столиками і розміщувати не більше двох клієнтів за одним столом (не враховуючи дітей до 14 років).
  • Дозволяється робота магазинів у торгово-розважальних центрах (ТРЦ), попри те, що робота самих ТРЦ поки заборонена. Потрібно дотримуватися вимог безпеки і забезпечити персонал і відвідувачів засобами індивідуального захисту.
  • Зняли обмеження з роботи стоматологічних клінік, музеїв (і під відкритим небом), історико-культурних заповідників згідно з поданням керівника та за рішенням власника. Також дозволили роботу підприємств, які забезпечують науково-тренувальний процес спортсменів національних збірних.
  • Дозволяється відвідування дитячих і спортивних майданчиків.
  • Зняли обмеження з діяльності адвокатів, нотаріусів, аудиторів і психологів.
  • Дозволили роботу підприємств, які працюють у сфері ЗМІ, а саме зняли обмеження з точок продажу преси, друкарень, редакцій, логістичних підприємств у сфері доставки паперу, друкованих видань та інших суб'єктів, які займаються роботою ЗМІ та постачають контент телеглядачеві.
  • Журналістам дозволили зйомку і виробництво телевізійного продукту на вулицях міст, у приміщеннях підприємств, установ тощо. Але задіяних у виробництві має бути не більше 50 осіб в одному місці.
  • Дозволили також проводити репетиції і тренування в театрах, цирках і художніх колективах. Обмеження — не більше 50 чоловік в одному місці без глядачів. Учасники повинні бути забезпечені засобами індивідуального захисту.
20200507213050-5110.jpg

Своєю постановою Кабмін також до 22 травня продовжив обмеження щодо перетину кордону, а також призупинив роботу пунктів пропуску на адміністративному кордоні з півостровом Крим.

Контекст. Раніше під час засідання Кабінету міністрів було прийнято рішення про продовження карантинних заходів щонайменше до 11 травня.

Пізніше уряд прийняв рішення про продовження карантину до 22 травня, проте з 11 травня карантинний режим буде послаблено. Органи місцевого самоврядування стежитимуть за дотриманням карантинного режиму в закладах.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини