Facebook Pixel

Як вибрати повнорозмірні навушники на чорну п'ятницю

Фото надане партнером.

Фото надане партнером.

Чорна п'ятниця — період шалених знижок та масових розпродажів. Любителі шопінгу з нетерпінням чекають 22 листопада 2021 року, щоб купити потрібні речі.

Експерти попереджають про те, що ціни на техніку та електроніку цього року будуть вищі, ніж минулого. Але торговельні майданчики також готують вигідні пропозиції. Якщо ви давно збиралися купити повнорозмірні навушники, саме час це зробити. Ми підготували кілька порад, які допоможуть обрати потрібну модель до початку розпродажу.

Тип, конструкція та оголів'я

Пристрої цього типу відрізняються від накладних і моніторних великими динаміками та амбушюрами, що повністю закривають вуха. Вони краще відтворюють баси. Такі навушники зручні, тому що не тиснуть на вуха.

Telegram Logo

Під час вибору подумайте про ваше ставлення до кабелів. Проводові навушники — класичний варіант, який гарантує якісне передавання сигналу. Роз'єм пристрою ідентичний встановленому в більшості ПК, ноутбуків і смартфонів. Девайси, які підключаються через USB, трапляються рідко.

Безпроводові моделі підійдуть для тих, хто не любить обмеження. Завдяки вбудованому акумулятору вони можуть працювати кілька годин. Серед недоліків такого варіанта — велика вага та необхідність періодичного зарядження. Якщо пристрій під'єднується через Bluetooth 4.1, важливо, щоб програвач його підтримував.

Також навушники відрізняються конструктивно:

  • Закриті — щільно прилягають до вух та ізолюють зовнішні звуки. Є моделі з шумопридушенням. Проте тривале їх носіння спричиняє дискомфорт, тому що вуха пітніють.
  • Відкриті — пропускають звуки, не захищають від шуму. Але носити їх зручніше, тому що вони не тиснуть на голову і вуха.
  • Напіввідкриті — компромісний варіант між комфортом і шумоізоляцією.
foto2.jpeg

Особливості амбушюрів

Дехто вважає, що витягнуті накладки зручніші, адже вони повторюють форму вух. Фактично різниці між витягнутими та круглими моделями немає, тому що амбушюри повністю вкривають вушні раковини. Дійсно ж важливу роль відіграє матеріал. У цьому сенсі зустрічаються такі варіанти:

  • Штучна шкіра. Це м'який матеріал, що добре прилягає, не шелестить. Вибирайте перфоровану шкіру, щоб мінімізувати перегрів і потіння.
  • Оксамит, велюр. Вони приємні на дотик, від них шкіра не потіє. Проте шумоізоляція цього варіанта гірша.
  • Пінополіуретан. Він дає можливість якісно обтягнути навушники та нагадує за властивостями шкіру.
  • Поролон. Це дешевий варіант, що спричиняє дискомфорт.

Якщо хочете мати задоволення від прослуховування музики, вибирайте матеріал, який подарує приємні відчуття.

Коментарі

Всі новини