Середнє значення обмінного курсу гривні до долара на міжбанківському ринку в січні знаходиться на рівні, близькому до показників грудня 2020 року, при цьому волатильність на безготівковому валютному ринку знизилася. Про це написав у Facebook глава ради НБУ Богдан Данилишин.
Він зазначив, зниження волатильності відбувається практично без участі Національного банку, якій протягом минулого тижня не здійснював інтервенцій на валютному ринку. Сальдо валютних інтервенцій НБУ з початку року склало $20 млн (купили валюти більше, ніж продали).

Обсяг купівлі іноземної валюти минулого тижня був практично збалансований з обсягом пропозиції. Переважання пропозиції валюти спостерігалося на спотовому сегменті ринку, незначне переважання попиту — на форвардному сегменті.
Обсяг міжнародних резервів НБУ залишався практично незмінним у порівнянні з минулим тижнем — $28,9 млрд. Кошти уряду в НБУ перевищують $1,8 млрд і достатні для обслуговування планових виплат за зовнішніми та внутрішніми запозиченнями в іноземній валюті, обсяг яких до кінця січня становить $77 млн, а в лютому — $652 млн
Додатково. Після різкого падіння гривні в кінці 2020 року з початку 2021-го, курс національної валюти до долара й євро почав зміцнюватися. Так, за перші два тижні гривня стосовно долара подорожчала з 28,27 грн до 28,06, а до євро — з 34,7 грн до 33,99.
запитало експертів, на якому рівні будуть гривня, долар, євро та російський рубль у другій половині січня, які чинники впливатимуть на вартість валют, а також про те, чи варто їх купувати зараз.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Практичний кейс трьох українських компаній, які працевлаштовують людей з інвалідністю