Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Скандал із російськими послами: Україна вислала російського консула з Одеси

Після того як Росія оголосила співробітника посольства України в Москві персоною нон грата, Міністерство закордонних справ (МЗС) нашої країни оголосило консула Генерального консульства РФ в Одесі небажаною особою для перебування на території України й доручило йому залишити країну до 30 квітня 2021 року.

Як повідомили на сайті МЗС, таке рішення є відповіддю на продовження розгорнутої в РФ антиукраїнської кампанії та черговий прояв недружніх дій щодо співробітників дипломатичних установ України.

У відомстві також зазначили, що український дипломат не займався діяльністю, яка є несумісною з дипломатичним статусом, а саме не вчиняв дій, які виходили за межі його дипломатичних і консульських функцій, у чому його звинуватила Росія.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«У разі продовження російською стороною провокацій проти співробітників дипломатичних установ України в Росії, залишаємо за собою право на подальші дії у відповідь», — резюмували в МЗС.

Контекст. Раніше Україна вислала старшого дипломата посольства РФ у Києві у відповідь на дії Росії щодо українського консула Олександра Сосонюка.

Коментарі

Всі новини