Facebook Pixel

Виплати мобілізованим під час навчання: що змінилося у грудні

Цього місяця виплати для мобілізованих, які освоюють воєнну майстерність, не змінились. Стандартно, солдати отримують від 20 тисяч гривень.

Про це розповів начальник служби зв'язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо у етері телемарафону «Єдині новини».

Сума грошового забезпечення українських солдатів залежить від їхнього військового звання, посади та виконуваних завдань.

Читайте також:
Хто такий таргетолог

Мінімальна зарплата солдата-контрактника становить 20 тисяч гривень на місяць під час навчань. Після прибуття до району виконання завдань солдати отримують грошове забезпечення, передбачене для цього району, яке може становити від 20 до 120 тисяч гривень на місяць.

Міністерство оборони України збільшило перелік військовослужбовців, які отримують додаткову грошову винагороду.

  • 30 тисяч гривень отримують військовослужбовці за виконання бойових завдань із розмінування поза районами ведення бойових дій;
  • 50 тисяч гривень отримують військовослужбовці зі складу командування та штабів, які здійснюють управління частинами та підрозділами, які ведуть бойові дії;
  • 100 тисяч гривень отримують військовослужбовці, які розміновують у районах ведення бойових дій;
  • 100 тисяч гривень отримують військовослужбовці ракетних військ, артилерії та протиповітряної оборони, які здійснюють вогневе ураження противника, без умови перебування у районі ведення бойових дій.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉