Відпочинок на Кіпрі: нові правила подорожей для українців

Відпочинок на Кіпрі для українців у 2021 році. Фото: pixabay

Відпочинок на Кіпрі для українців у 2021 році. Фото: pixabay

Влада Кіпру погодила умови, за якими туристи зможуть відвідувати країну. Все залежатиме від кількості хворих на коронавірус у країні, з якої приїхали мандрівники.

Згідно з новими правилами, країни ЄС та Європейської економічної зони, Україна, Білорусь, Росія, Велика Британія, Ізраїль, Ліван, ОАЕ, Йорданія, Саудівська Аравія та Єгипет будуть поділені на зони — «зелену», «помаранчеву», «червону» та «сіру».

З 1 березня туристи з «зеленої» зони повинні будуть здати безкоштовний ПЛР-тест на коронавірус по прильоту на Кіпр. А подорожуючим з «помаранчевої» та «червоної» зон потрібно здати два тести на коронавірус. Перший — не більше ніж за 72 години до вильоту та другий після прильоту на острів.

Telegram Logo

Водночас туристам із «сірої» зони взагалі не можна в'їжджати до Кіпру у туристичних цілях.

Однак правила знову зміняться з 1 квітня. З зон буде виключено «сіру», це значить, що туристи з усіх вищезгаданих країн зможуть відпочивати на Кіпрі. Для туристів з «зелених» країн можна буде подорожувати без обмежень.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Туристи з країн «помаранчевої» зони повинні будуть здати тест за свій рахунок не більше ніж за 72 години до вильоту на Кіпр. Мандрівники з країн «червоної» зони повинні здати два тести на коронавірус — до та після прильоту.

Оновлювати список зон кіпрська влада збирається раз на тиждень. Варто зазначити, що уряд Кіпру може змінити умови в'їзду для туристів або перенести термін допуску мандрівників на острів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини