Facebook Pixel

Відкриття геологів може збільшити запаси золота на території Індії в шість разів

Видобуток золота на руднику в США. Фото: «Золотовидобування»

Видобуток золота на руднику в США. Фото: «Золотовидобування»

Індійські геологи виявили в північній провінції Уттар Прадеш родовище золота, запаси якого оцінюються майже в 3 тис. тонн. Зараз запаси на території країни оцінюються в 620 тонн.

У разі успішної розробки рудника країна зможе частково задовольнити свої потреби в золоті, які становлять близько 840 тонн на рік, повідомила The Economic Times. Зараз видобуває Індія всього дві-три тонни золота на рік і змушена ввозити дорогоцінний метал з-за кордону.

Розвідувальні роботи в штаті Уттар Прадеш тривали протягом 20 років. Для початку повномасштабного видобутку тепер потрібно отримати згоду влади. У роки британського колоніалізму основним родовищем золота в Індії вважався південний штат Карнатака. Однак в незалежній Індії від розробок там було вирішено відмовитися, враховуючи невеликі запаси і високу собівартість робіт.

Telegram Logo

Контекст. На території України розвідані запаси золота невеликі. Найбільше родовище знаходиться у селі Мужаево Закарпатської області. Його потенційні запаси – близько 55 тонн.

На торгах 21 лютого ціна на золото зросла до максимуму за сім років на тлі побоювань інвесторів, пов'язаних з впливом китайського коронавірусу на світову економіку. Котирування квітневих контрактів на золото на біржі Comex на момент закриття торгів виросли на 1,3% – до $1646. Це найвища ціна з лютого 2013 року.

У 2017 році світовий видобуток золота склав 3246,5 тонни. Найбільшими країнами по його видобутку були:

  1. Китай — 13%
  2. Австралія — 9%
  3. Росія — 8,3%
  4. США — 7,1%
  5. Канада — 5,4%
  6. Перу — 5%
  7. Індонезія — 4,8%
  8. ПАР — 4,3%

Коментарі

Всі новини