Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Планові включення замість виключень. Світло в низці районів можуть почати давати по 2-3 години – ДТЕК

Відключення світла на Київщині: ситуація критична. Фото: Pixabay

Відключення світла на Київщині: ситуація критична. Фото: Pixabay

Враховуючи шкоду, якої російські ракети завдали нашій енергетичній інфраструктурі, жителів Київщини попередили про можливу відсутність електроенергії у певних районах днями. Про це заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

Quote«Ми зараз будемо, на жаль, говорити не про планові виключення електроенергії в деяких районах, а про планові включення», — наголосив він в етері національного телемарафону

Ба більше, за його словами, ці планові включення будуть дуже нетривалими – щонайбільше 2-3 години. Водночас про які саме райони йдеться з міркувань безпеки він не сказав.

За оцінкою Сахарука, на сьогодні без електропостачання залишається близько 40% українських споживачів. Хоча в цілому він схарактеризував ситуацію як складну, але контрольовану.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Росіяни завдали дуже серйозної шкоди обʼєктам передачі (підстанціям), через які живляться багато областей і в центрі, і на заході. Було влучання в ТЕЦ, яка припинила працювати через пошкодження. Зараз по всій країні — аварійні відключення. Це буде тривати до перших відновлюваних робіт. Частково підключили споживачів, але й зменшити обсяги відключень неможливо», — розповів він.

Контекст. Раніше Сахарук попереджав, що застосування погодинних відключень у центральних областях є оптимістичним сценарієм, враховуючи масштаби пошкоджень. Свої слова він пояснив тим, що росіяни зруйнували унікальне обладнання , яке замінити швидко не вдасться. Не менш вагомим фактором стало також і повторне пошкодження російським ракетами енергооб'єкта, який вже відновлювали енергетики після попередніх атак.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини