Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Минулого разу російські удари були націлені на зупинку АЕС, сьогоднішні – на газовидобуток

Ракетні удари 15 та 17 листопада: яку мету переслідували. Фото: The Page

Ракетні удари 15 та 17 листопада: яку мету переслідували. Фото: The Page

Росія, випустивши близько сотні ракет 15 листопада, ймовірно, мала на меті зупинити українські атомні електростанції. Сьогоднішня ж атака була націлена на наше газодобування та підприємства у Дніпрі.

Quote«Зараз над Києвом пролітають ракети. Зараз бомблять наш газовидобуток, бомблять наші підприємства у Дніпрі, Південмаш», – наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у ході Київського міднародного еконоічмного формуму 2022.

В «Нафтогазі» підтвердили масований обстріл газовидобувної інфраструктури АТ «Укргазвидобування» на сході України.

Quote«Наразі відомо про декілька зруйнованих об’єктів, інші зазнали пошкоджень різного ступеню. Спеціалісти Укргазвидобування оперативно прибули на пошкоджені об'єкти. Наразі ними оцінюються наслідки та масштаби атаки. Також встановлюється інформація щодо постраждалих», — повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов

Думку щодо наміру росіянами ракетами зупинити генерацію електроенергії на українських АЕС висловив перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко в інтерв’ю Forbes.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Схоже на це. Ймовірно, їх енергетики, які мають схеми живлення нашої енергосистеми, підказали воєнним куди бити, щоб зупинити наші АЕС. Проте ми змогли швидко задіяти резервні схеми живлення для забезпечення роботи станцій», — розповів він.

Контекст. Нагадаємо: в ході наймасованішої з 24 лютого ракетної атаки були частково знеструмлені дві українські атомні електростанції — Хмельницька (ХАЕС) і Рівненська (РАЕС). Станом на сьогодні усі АЕС в Україні, окрім захопленої окупантами Запорізької АЕС, працюють.

Окрім того, рашистська атака також спричинила тимчасове вимкнення електрики у Молдові та зупинку роботи нафтопроводу «Дружба».

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини