Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Варшава безоплатно надасть Києву 60 вагонів метро

Варшава безоплатно передасть Києву 60 вагонів метро. Фото: 24 канал

Варшава безоплатно передасть Києву 60 вагонів метро. Фото: 24 канал

Польща й далі активно підтримує та допомагає українцям. Так, метрополітен Варшави безоплатно надасть Києву 60 вагонів метро, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Зустріч Кличка з європейськими колегами відбувалася в межах Пакту вільних міст — міського альянсу, який у 2019 році започаткували мери Варшави, Будапешта, Праги та Братислави. У вересні 2022 року до нього доєднався й Київ.

Quote«Під час зустрічі мери Києва Віталій Кличко та Варшави Рафал Тшасковський підписали лист про наміри щодо співпраці між Київським і Варшавським метрополітенами та про надання польською столицею Києву 60 вагонів метро», – йдеться в повідомленні.

Мери чотирьох європейських столиць пообіцяли й надалі допомагати Києву, зокрема надавати обладнання, щоб пройти зиму. Також вони запевнили, що надаватимуть українській столиці гуманітарну допомогу та допомогу в майбутньому відновленні та відбудові міста.

Як повідомляється в пресрелізі, Варшава, зокрема, стала логістичним центром у передаванні Києву гуманітарної допомоги від інших європейських міст і країн, зокрема, 2,5 тис. тонн харчових продуктів, засобів гігієни, медикаментів, а також труб і генератора для ПрАТ «Київводоканал».

Нагадаємо: прем'єр-міністр Польщі Моравецький повідомив, що Польща створює коаліцію, яка надасть Україні танки Leopard 2.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини