Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Відновлення Київщини: дороги розміновано, електропостачання відновлено

Розмінування доріг Київщини повністю завершили. Фото: mil.in.ua

Розмінування доріг Київщини повністю завершили. Фото: mil.in.ua

Розмінування доріг Київської області повністю завершено, електропостачання відновлено на 100%. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко на брифінгу, передає «Укрінформ».

Тимошенко розповів, що роботи тривали 45 днів замість запланованих 60. До відновлювальних робіт було залучено понад тисячу працівників із різних регіонів України. Живлення відновили понад 266 тис. споживачів.

Заступник керівника ОП розповів, що в селі Андріївка Макарівської громади на Київщині вже розпочато поточний ремонт покрівель у 50 приватних будинках. Також, за його словами, тут відновлено газо- та електропостачання, частково є зв’язок та інтернет, територію повністю очистили від завалів, а техніку прибрали з доріг. У Мотижині від ворожого снаряду постраждав ліцей, який працював понад 50 років. Планується відновити навчальний заклад до 1 вересня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Уже відновлено транспортне сполучення з Києвом, поновили роботу автобуси, але головне — це відновлення житла. Зараз визначено дорожню карту по роботі над генеральним планом населеного пункту. Готуються документи для його оприлюднення та проведення громадського обговорення», — розповів Тимошенко.

Контекст. Наприкінці березня – початку квітня 2022 року українські сили оборони звільнили населені пункти Київщини, Чернігівщини та Сумщини від російських загарбників.

Коментарі

Всі новини