Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рига подарувала Києву 10 сучасних автобусів

10 січня автобуси вирушили з Риги до України. Фото: kyivcity.gov.ua

10 січня автобуси вирушили з Риги до України. Фото: kyivcity.gov.ua

Рига подарувала Києву 10 сучасних міських автобусів, які сьогодні, 10 січня, вирушили зі столиці Латвії в Україну.

Про це у Facebook повідомив міський голова Києва Віталій Кличко та оприлюднив відповідне відео.

Quote«Це — допомога наших латвійських друзів. В автобусах також їде гуманітарна допомога, яку зібрали громадяни Латвії. Очолив делегацію в Київ голова Сейму Латвії Едвардс Смілтенс», — написав мер.

За словами Кличка, наприкінці квітня 2022 року Смілтенс, тоді віцемер Риги, уже приїздив до столиці України й передавав від Риги 11 автобусів і гуманітарну допомогу.

Усі автобуси, які тоді отримав Київ, зараз працюють на маршрутах столиці, додав Кличко.

Як повідомлялося, на початку травня 2022 року Рига надала Києву як допомогу 11 сучасних пасажирських автобусів, а наприкінці серпня Кличко передав комунальним підприємствам столиці 19 автобусів, отриманих як допомогу від приватних транспортних підприємств із чотирьох міст Німеччини.

Кличко повідомив, що 1 жовтня на маршрути міста вийдуть 11 автобусів, які Київ отримав від Риги. Шість автобусів експлуатуватимуться на новому маршруті № 44 – від Троєщини до метро «Лівобережна». Ще п'ять ризьких автобусів додадуть до рухомого складу трьох міських маршрутів.

Контекст. Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну випуск автобусів на маршрути в Києві суттєво скоротився. За даними розкладу руху, у лютому 2022 року на маршрути в столиці щодня виходили 504 автобуси. Станом на 2 вересня щоденний випуск становив лише 179 автобусів, тобто лише 36% лютневих показників.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини