Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Дождь» перереєструвався в Нідерландах після анулювання ліцензії в Латвії

«Дождь» перереєструвався в Нідерландах. Фото: Pixabay

«Дождь» перереєструвався в Нідерландах. Фото: Pixabay

Російський телеканал «Дождь», який позиціює себе як опозиційний, отримав 5-річну ліцензію на мовлення в Комісаріаті з питань засобів масової інформації Нідерландів.

Як повідомляє Reuters, канал, який раніше працював із Латвії, після анулювання ліцензії регулятором у цій країні, тепер зможе відновити мовлення на території Євросоюзу.

Зокрема, у рішенні нідерландського регулятора від 22 грудня 2022 року зазначається, що Комісаріат з питань ЗМІ Нідерландів не виявив жодної законної підстави для відмови в наданні ліцензії.

Ліцензія на мовлення в Нідерландах дасть змогу «Дождю» відновити трансляцію в кабельних мережах країн ЄС під назвою TV Rain.

Як повідомлялося, на початку грудня 2022 року Національна рада з електронних ЗМІ (NEPLP) Латвії ухвалила рішення анулювати ліцензію телеканалу «Дождь», який працював із цієї країни. Рішення було ухвалено через загрозу національній безпеці та громадському порядку.

Рішення ухвалили після оцінювання комплексу порушень, допущених останнім часом: відсутність звукової доріжки державною мовою для трансляцій, зображення Криму на карті як частини території росії, назва російської армії «нашою армією», можлива підтримка російської армії. Також було оцінено інформацію, отриману від Служби державної безпеки, зміст якої не розголошується.

Латвійська ліцензія надавала право на розповсюдження контенту, виробленого у Європейському Союзі, росії, США та інших країнах.

Слідом за Латвією мовлення телеканалу «Дождь» було припинено й у Литві, а з 8 грудня — в Естонії. В Україні «Дождь» заборонено з 2017 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини