Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

Слідом за Литвою та Латвією «Дождь» скінчився й в Естонії: телеканал із 8 грудня під забороною

Слідом за Латвією та Литвою мовлення російського телеканалу «Дождь», який позиціює себе як опозиційний, припинилося з 8 грудня 2022 року й в Естонії. Про це повідомило місцеве видання Postimees.

Причиною зникнення мовлення каналу на естонському телебаченні послужило анулювання латвійським регулятором ліцензії, що надавала «Дождю» право демонструвати свій контент на території ЄС, США та інших країн.

Телеканал «Дождь» на території Естонії транслювали три телеоператори: Telia, Elisa та Home 3. У двох із них його було включено до розширеного пакета. Відповідно зупинення його роботи торкнеться невеликої частини клієнтської бази.

Телеоператори рекомендують охочим бути в курсі міжнародних новин переглядати програми телеканалів Euronews і Current Time.

Контекст. Нагадаємо: днями Національна рада з електронних ЗМІ (NEPLP) ухвалила рішення анулювати ліцензію на мовлення російського телеканалу «Дождь», який працював із Латвії. Рішення було ухвалено після низки виявлених порушень, як-от: відсутність звукової доріжки державною мовою для трансляцій, зображення Криму на карті як частини території росії, назва російської армії «нашою армією», можлива підтримка російської армії тощо. Оскільки мовлення каналу в Литві велося на підставі латвійської ліцензії, його було заборонено також і в Литві.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉