Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Все більше українців реєструють бізнес у Польщі

Все більше українців реєструють бізнес у Польщі. Фото: Радіо Свобода

Все більше українців реєструють бізнес у Польщі. Фото: Радіо Свобода

Саме українці в 2022-му відкрили 45% усіх нових іноземних компаній в Польщі. Такими є висновки звіту Польського економічного інституту «Українські компанії в Польщі після початку війни у 2022 році».

Українські громадяни зареєстрували 10 200 ФОПів і 3 600 компаній з українським капіталом. Із січня по вересень 2022 року Їхня частка серед нових підприємств у Польщі зросла до 8,5% у вересні порівняно з 1% до початку війни.

75% опитаних підприємців відкрили бізнес у Польщі, щоб залучити кошти для себе та своїх сімей. При цьому 66% з них заявили, що продовжать діяльність у Польщі, незалежно від ситуації в Україні.

Лише 4% опитаних компаній мають намір припинити свою діяльність в країні та повернутися в Україну, як тільки це дозволить ситуація. Найчастіше залишитися в Польщі бажають представники інших видів послуг (43%), будівництва (17%) та інформації та зв’язку (13%). Представники ІТ-індустрії у більшості планують повернутися в Україну.

Усього в Польщі наразі 24,1 тис компаній з українським капіталом, тобто аж 25 відсотків усіх компаній з іноземним капіталом.

Нагадаємо, у 2023 році уряд продовжить компенсувати роботодавцям 6700 грн за працевлаштування ВПО.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини