Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні вперше конфіскували активи олігарха рф. Йдеться про 17 об'єктів нерухомості Євтушенкова

ВАКС конфіскував українські активи російського олігарха Володимира Євтушенкова. Фото: РБК

ВАКС конфіскував українські активи російського олігарха Володимира Євтушенкова. Фото: РБК

Вищий антикорупційний суд у четвер, 1 вересня, постановив стягнути в дохід держави активи російського громадянина, на якого указом президента України накладено санкції. Тим самим ВАКС повністю задовольнив позовні вимоги Міністерства юстиції. Про це інформує пресслужба ВАКС.

Quote«Це перше рішення про конфіскацію майна російського громадянина в Україні. Така конфіскація , що передбачена Законом України «Про санкції», має винятковий характер і може застосовуватися лише під час дії воєнного стану щодо тих осіб, які значною мірою сприяли збройній агресії проти України», — йдеться в повідомленні.

Водночас у ВАКС наголосили, що цей громадянин рф підтримував дії країни-агресора, що загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, і це було встановлено та доведено.

Варто зазначити, що, за даними Центру протидії корупції, йдеться про російського олігарха Володимира Євтушенкова.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Хто це такий? Один із найбагатших росіян, який серйозно так заліз в Україну. Тричі (у 2008, 2010 і 2011 роках) отримував іменні пістолети «Форт» від Януковича. І мав повне сприяння з боку тодішньої української влади.
Quote«Все мы, конечно, патриоты страны. Я плоть от плоти этой страны». Це цитати Євтушенкова. Класичний путініст. Який має статки в Україні, як і десятки інших олігархів», — зазначили в ЦПК.

Які активи Євтушенкова конфіскував ВАКС

Як відомо, ВАКС конфіскував 17 об'єктів нерухомості Євтушенкова загальною площею майже 100 тисяч квадратних метрів, а також частки олігарха в кількох українських фірмах, зокрема:

  • 42,09% у ТОВ «Електрозавод-ВІТ» (Запоріжжя)
  • 59,2% у ТОВ «ІТМ-Україна» (Київ)
  • 59,2% у ТОВ «Смарт Діджитал Солюшнс» (Київ)
  • 42,09% у ТОВ Науково-інженерний центр «ЗТЗ-Сервіс» (Запоріжжя)
  • 34,21 % в АТ «Український науково-дослідний проєктно-конструкторський і технологічний інститут трансформаторобудування» (Запоріжжя).
Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини