Facebook Pixel

Жодних поступок щодо Криму та Донбасу. Чому Зеленський хоче переговорів із Путіним

Президент України Володимир Зеленський виключає будь-які поступки агресору щодо територіальної цілісності, зокрема, відмову від Криму, Донецької та Луганської областей.

Як заявив глава держави в інтерв'ю CNN, він і далі наполягає на переговорах із російською стороною і прямих переговорах із президентом Росії Путіним.

The Page підготувало 5 ключових тез з інтерв'ю:

  1. Україна має використати всі шанси для завершення війни, інакше це може перерости в масштабніший конфлікт: «Усі люди, які думають, що цей діалог є поверхневим, просто не розуміють, що це є дуже цінним... Ми щодня втрачаємо людей, невинних людей. Російські збройні сили прийшли, щоб винищити нас, убити нас. І ми продемонстрували гідність нашого народу, армії, ми вміємо завдати потужного удару у відповідь».
  2. Зеленський готовий вести прямі переговори з президентом Путіним, «бо без переговорів ми не зможемо завершити цю війну»: «Ми маємо використовувати будь-який шанс, щоб мати можливість вести переговори, можливість розмовляти з Путіним. Але якщо ці спроби проваляться, це означатиме Третю світову війну».
  3. На переговорах Україна за жодних умов не поступиться своєю територіальною цілісністю: «Є компроміси, до яких ми не можемо бути готові як незалежна держава. Жодних компромісів, пов’язаних із нашою територіальною цілісністю й нашим суверенітетом — про це говорить український народ. Українці не зустрічали російських солдатів із букетами квітів, вони зустрічали їх хоробро, вони зустрічали їх зі зброєю в руках».
  4. Якби Україна була в НАТО, Росія не вдерлася б в Україну. «Я хотів би отримати гарантії безпеки для моєї країни. Якщо члени НАТО готові бачити нас в Альянсі, зробіть це негайно, бо щодня гинуть люди… Я просив їх особисто прямо сказати, що НАТО готова нас прийняти через рік — два — п’ять, тільки прямо й чітко сказати чи просто сказати ні. І відповідь була дуже чіткою: ви не станете членом НАТО, але публічно двері залишаться відчиненими».
  5. Москва «не може змусити президента іншої країни визнати що-небудь за допомогою сили й так само завоювати прихильність громадян іншої країни».

Контекст.

Раніше ми писали про бойові втрати російських загарбників на 20 березня 2022 року — їх щодня надає Генштаб ЗСУ.

Також ми надавали оперативну інформацію про російсько-українську війну станом на 20 березня 2022 року — 25-й день активного російського вторгнення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉