Facebook Pixel

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 12:00 20 березня 2022 року

Триває двадцять п'ята доба російсько-української війни 2022 року. Стан та характер військових дій суттєвих змін за останню добу не зазнав.

Водночас зберігається загроза завдання противником ракетних ударів високоточною зброєю великої дальності, в тому числі і гіперзвуковим ракетним комплексом «Кинжал», повідомляє Генштаб Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

На даний момент підтверджено значні втрати серед вищого керівництва та російсько-фашистського командного складу з'єднань та військових частин РФ в Україні. Зокрема, поранено командир 346-ї окремої бригади спецпризначення з Прохладного.

Знищено російсько-фашистські командири:

  • 331-го парашутно-десантного костромського ударного полку;
  • 247 «кузні комдивів» десантно-штурмового кавказького козачого полку зі Ставрополя;
  • 6-го гвардійського танкового червонопрапорного полку із Чебаркуля.

Волинський напрямок

ГШ ЗСУ фіксує чіткі ознаки підготовки нападу Білорусі на територію України.

«Сили оборони нашої держави готові до відсічі. Безпосереднє залучення білоруських військ до збройної агресії РФ проти України, всупереч волі пересічних військових та переважної більшості білоруського народу, стане фатальною помилкою Олександра Лукашенка», — наголосили у ГШ ЗСУ.

Поліський напрямок

Ворог намагається закріпитися на захоплених рубежах, очікує на посилення угруповання за рахунок прибуття резервів, проводить підготовку до наступу на місто Київ.

Загарбники відновили повітряну розвідку та обстріли позицій ЗСУ із застосуванням армійської авіації та артилерії.

Сіверський напрямок

Тут активних наступальних дій ворог не провадить. Окупанти продовжують перегрупування та зосередження сил для відновлення наступальних дій. За їхніми позиціями захисники України завдали вогняної поразки. Зазнавши численних втрат, противник змушений перейти до оборони, вдається до мінування місцевості.

Слобожанський напрямок

Російсько-фашистські війська активних наступальних дій не проводили. На території Білгородської області поблизу держкордону України виявлено позиції артилерії великої потужності. Ворог не залишає намірів встановити контроль над містом Ізюм, але втратив боєздатність своїх підрозділів та зупинено.

Донецький напрямок

Головні зусилля противник зосереджує на штурмі населених пунктів Рубіжне, Сєвєродонецьк, Попасна. Намагався прорвати оборону наших військ у районі населеного пункту Верхньоторецьке. Зазнав втрат і безуспішно відкотився на колишні позиції.

Триває блокування та облога міста-героя Маріуполя. Ведуться обстріли та руйнування інфраструктури міста.

Південнобузький напрямок

Активних наступальних дій не велося, в окремих напрямках ворог перейшов до оборони.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉