Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Гляйвіц по-російські. РФ обстріляла Білорусь, щоб та вступила у війну проти України

РФ обстріляла Білорусь, щоби втягнути у війну проти України. Фото: t.me/Pravda_Gerashchenko/3528

РФ обстріляла Білорусь, щоби втягнути у війну проти України. Фото: t.me/Pravda_Gerashchenko/3528

Російські ударні літаки 11 березня о 14:40 атакували білоруську територію на кордоні з Україною, щоб дати привід владі Білорусі розгорнути наступ на Україну з півночі.

Російські фашисти завдали удару по населених пунктах Копані, Бухличі та Верхній Теребежів у Білорусі, повідомили у Повітряних силах ЗСУ.

275246642-4840543876040742-7565106561225929404-n.jpg

Російські літаки вилетіли з аеродрому Дубровиця (Білорусь) о 14:30, зайшли на територію України, здійснили кілька маневрів, після чого завдали удару по території Білорусі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Наразі 9-й прикордонний загін спостерігає за заняттям цього населеного пункту ворогом! Це провокація! Мета — втягнути Збройні сили Республіки Білорусь у війну з Україною», — зазначили в ЗСУ.

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що цей удар президент РФ Володимир Путін та Олександр Лукашенко спланували проти народу Білорусі. Мета цієї провокації — виправдати втягування Білорусі у війну проти України.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Напад на радіостанцію у Глайвіці (глайвицька провокація), або операція «Консерви», — інсценування нападу Польщі на німецьку радіостанцію в місті Глайвіц (нині Гливиці). Інсценування проведено СС 31 серпня 1939 року в межах широкомасштабної операції «Гіммлер» з метою створення приводу для нападу Німеччини на Польщу.

Коментарі

Всі новини