Facebook Pixel

Заводи в Маріуполі було заздалегідь технологічно правильно зупинено – СКМ

У Маріуполі, який багато днів перебуває під постійними ударами російського агресора, розташовані найбільші металургійні комбінати — «Азовсталь» і «ММК ім. Ілліча». Представники міської влади повідомляли, що снаряди та бомби потрапляють і на територію заводів.

Одним зі співвласників комбінатів є корпорація СКМ. Її директорка з комунікацій Наталія Ємченко написала у Facebook, що заводи ще 25 лютого було виведено в гарячу консервацію.

«Це означає, що їх було технологічно правильно зупинено, щоб у разі бомбардування вони постраждали якнайменше, – пояснила Ємченко. – І потім можна було відновити виробництво».

Вона додала, що «потрапляння бомби в завод, що працює, – велике справжнє лихо. А в завод у консервації – ні».

Оцінити стан заводів зараз неможливо. Це можна реально зробити тільки після завершення обстрілів – коли технічні фахівці потраплять на територію підприємств.

«Ми вміємо відновлювати заводи після руйнувань. Багатий (на жаль) досвід. Авдіївський коксохім щонайменше 3 роки «приймав», і ми його відновлювали щоразу. І він знову працював і працює», – додала Ємченко.

Раніше The Page повідомляло, що станом на 17 березня оцінка збитків, завданих під час війни інфраструктурі України, становить 1,8 трлн грн, або $62,6 млрд. Як порівняти з попередньою оцінкою, оприлюдненою 10 березня, обсяг втрат зріс на 330 млрд грн, або на $8,3 млрд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉