Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

За тиждень збитки, завдані війною інфраструктурі України, зросли на $8,3 млрд – KSE

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Станом на 17 березня оцінка збитків, завданих інфраструктурі України під час війни, становить 1,8 трлн грн, або $62,6 млрд. Як порівняти з попередньою оцінкою, оприлюдненою 10 березня, обсяг втрат зріс на 330 млрд грн, або на $8,3 млрд.

Про це свідчить аналіз, який проводиться в рамках проєкту «Росія заплатить» командою KSE Institute і волонтерами з партнерських організацій, зокрема, із Центру економічної стратегії та «ProZrro.Продажі».

Загалом, за оцінкою KSE Institute, з 24 лютого в Україні було пошкоджено, зруйновано або захоплено щонайменше 411 навчальних закладів, 36 закладів охорони здоров'я, 1600 житлових будинків, 26 заводів і складів, 15 аеропортів, 6 ТЕС/ГЕС тощо. Крім того, «втрачено» понад 15 тисяч кілометрів автомобільних доріг, 5 тисяч кілометрів залізничних колій, виведено з ладу 15 аеропортів, 350 мостів і мостових переходів тощо.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Втрати економіки України через пошкодження інфраструктури з початку воєнних дій

snimok-ekrana-2022-03-17-v-170746.png

Ці оцінки ґрунтуються на аналізі публічних повідомлень громадян, уряду, місцевих органів влади. Вони не є вичерпними.

Кожен українець може надати інформацію про втрати фізичної інфраструктури, зокрема житлових будинків, унаслідок війни. Для цього створено ресурс «Росія заплатить».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Мета ресурсу – зібрати інформацію про об'єкти, зруйновані внаслідок війни, яку розв'язала Росія. Ці дані надалі будуть використані українським урядом як докази в міжнародних судах для відшкодування Росією завданих збитків.

Для того щоб інформацію взяли в роботу, вона має бути правдивою та структурованою. Зокрема, потрібно максимально докладно заповнити форму на порталі, обов'язково додати відео та фото об'єкта й, за можливості, контакти свідків.

Також можна подати інформацію про пошкодження за допомогою чат-боту.

Кожному, хто надаватиме інформацію про руйнування, забезпечується конфіденційність. Інформація про конкретні руйнування не оприлюднюватиметься: публічно поки що буде доступна лише узагальнена статистика.

Коментарі

Всі новини