Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні запустили нову потужну газову свердловину

В Україні запустили нову потужну газову свердловину

В Україні запустили нову потужну газову свердловину

АТ «Укргазвидобування» пробурило нову свердловину глибиною 5 950 метрів, яка дає 340 тисяч кубометрів природного газу на добу.

Про це повідомляє пресслужба «Нафтогазу».

Очільник «Нафтогазу» Олексій Чернишов зазначив, що це дуже хороший результат, особливо враховуючи, що родовище, на якому пробурена свердловина, експлуатується вже 45 років та виснажене на 85%. За його словами, такий результат став можливим завдяки застосуванню сучасних підходів до розробки родовищ.

Зокрема, під час проєктування свердловини за допомогою 3D-моделі родовища фахівці змогли визначити перспективну ділянку продуктивного пласта родовища, яка досі не розроблялася.

В компанії пояснили, що результати буріння нової свердловини дали підстави запланувати буріння ще однієї свердловини на цій ділянці родовища.

Quote«Минулого року ми переформатували команду наших геологів і розробників, переглянувши процеси і посиливши її потужними фахівцями з досвідом роботи в міжнародних компаніях. Уже бачимо результат. Досягнуті результати на цьому родовищі та низка інших нещодавніх геологічних відкриттів стануть важливими складовими для нарощення видобутку газу вже цього року», – наголосив тимчасовий виконувач обов’язків генерального директора «Укргазвидобування» Олег Толмачев.
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини