Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укрнафта» відремонтувала свердловину на сході України та планує відкрити ще шість у 2024 році

«Укрнафта» відремонтувала свердловину на сході України та планує відкрити ще шість в 2024. Фото: Укрнафта

«Укрнафта» відремонтувала свердловину на сході України та планує відкрити ще шість в 2024. Фото: Укрнафта

ПАТ «Укрнафта» завершила капітальний ремонт свердловини з переходом на вищезалягаючий горизонт родовища на сході Україні, повідомили в компанії.

За попередніми даними, плановий добовий дебіт свердловини може складати майже 32 тонн рідких вуглеводнів і 17 тис. куб. м газу.

Також цьогоріч компанія планує відбудувати нову свердловину та підготувати буріння одразу шести свердловин у 2024 році на родовищах, які вже експлуатуються.

Quote«Це дасть змогу втримати й частково наростити темпи видобутку», — додали в «Укрнафті».

Наразі «Укрнафта» проводить стратегічну оцінку наявних запасів і планує отримати нові ліцензійні площі.

Нагадаємо: у листопаді 2022 року держава примусово націоналізувала пакет акцій компанії, що належав компаніям Ігоря Коломойського, і змінила керівництво. Натепер компанію очолює Сергій Корецький.

У лютому 2022 року «Укрнафта» тимчасово зупинила роботу двох газопереробних заводів у Чернігівській і Сумській областях, які потрапили під окупацію на початку російської агресії. Підприємства в Охтирці зазнали руйнувань, загинули працівники.

За підсумками 2021 року «Укрнафта» зберегла видобуток нафти на рівні 1,5 млн тонн і 1,1 млрд куб. м газу.

ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія України з двома бізнес-підрозділами «Укрнафта-Схід» і «Укрнафта-Захід». На початку минулого року компанія мала 85 спецдозволів на промислове розроблення родовищ у Сумській, Полтавській, Чернігівській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Дніпропетровській і Харківській областях України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини