Facebook Pixel

«Укрнафта» зберегла видобуток нафти на рівні 1,5 млн тонн і 1,1 млрд кубометрів газу за підсумками 2021 року

У 2021 році «Укрнафта» зберегла виробничі показники на рівні 2020 року, видобувши 1499 тис. тонн нафти та конденсату, а також 1117 млн кубометрів природного газу.

Як повідомляється, зниження видобутку нафти відбулося лише на 0,1%, а газу — на 0,9%, проте виробництво зрідженого газу зросло на 1%.

ukrnafta-vtrimala-vidobutok-u-2021-rotsi-ukrnafta-google-chrome.jpg

«Середньодобовий видобуток нафти з конденсатом і природним газом демонстрував стабільне зростання впродовж року. Виробництво зрідженого газу в січні — грудні становило 117,7 тис. тонн, що на 10,7% більше за заплановані показники», — зазначили в компанії.

Збільшення середньодобового видобутку вдалося досягти завдяки підвищенню операційної ефективності під час роботи на фонді свердловин:

  • переходу на нові продуктивні горизонти;
  • оптимізації капітальних і поточних ремонтів перспективних свердловин;
  • заміні критично зношеного обладнання.

«У грудні компанія завершила буріння та ввела в експлуатацію нафтову свердловину на Верхньомасловецькому родовищі в Сколівському районі Львівської області. Свердловина № 103 виправдала очікування — її добова продуктивність становить 29 тонн нафти», — йдеться в повідомленні.

У 2021 році «Укрнафта» також завершила капітальний ремонт на 143 свердловинах, вивела з бездіяльності 62 свердловини, виконала 4 окремі операції з використанням колтюбінгової установки, 32 колтюбінгові операції в складі комплексних робіт із капітального ремонту свердловин, а також 5 колтюбінгових операцій для зовнішніх замовників.

Крім того, Управління нафтопромислового сервісу провело 8 ГРП. Завдяки проведенню організаційно-технічних заходів вдалося додатково отримати 199,8 тис. тонн нафти й конденсату та 131,8 млн кубометрів природного газу.

33333.jpg

«Укрнафта» завершила 2021 рік із гідними виробничими результатами. Нам вдалося утримати видобуток газу та нафти з конденсатом, наростити виробництво зрідженого газу», — наводить пресслужба слова заступника голови правління компанії Сергія Наслєднікова.

Він уточнив, що нафтові родовища України здебільшого перебувають на пізній стадії розроблення, тому утримання видобутку в таких умовах завдання непросте й потребує застосування складних технологій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉