Facebook Pixel

У Фонду гарантування вкладів з’явився двійник. Відомство вже звернулося до правоохоронців

В Україні заснували двійника Фонду гарантування вкладів. Фото: УНІАН

В Україні заснували двійника Фонду гарантування вкладів. Фото: УНІАН

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звернувся до Національної поліції та Міністерства юстиції для з’ясування діяльності «тезки» відомства «Фінансова компанія «Фонд гарантування вкладів» щодо вчинення нею можливих шахрайських дій.

Як повідомили на сайті відомства, воно не має стосунку до діяльності компанії, яку зареєстрували 25 березня 2021 року. Фонд закликав українців бути уважними при укладанні договорів з цією фінкомпанією.

У повідомленні йдеться, що компанія-двійник зарахувала до видів своєї діяльності будівництво житлових і нежитлових будівель, «інші види грошового посередництва», «інші види кредитування», «надання інших фінансових послуг».

Telegram Logo

Quote«Спорідненість сфер діяльності та схожість назв можуть вводити в оману клієнтів фінкомпанії. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб направив лист-звернення до компанії-двійника з вимогою змінити назву», — заявили в відомстві, додавши, що воно залишає за собою право звернутися до суду.

Також у фонді додали, що серед засновників фінкомпанії є колишні недобросовісні позичальники одного з банків, що ліквідуються, та пояснили, що термін прострочки за договорами на момент продажу становив близько 10 років.

Коментарі

Всі новини