Facebook Pixel

У США почалася «пандемія невакцинованих»: штам «дельта» став панівним у світі

У США почала зростати кількість хворих на коронавірус, а також кількість смертей. Причиною цього став низький рівень вакцинації та розповсюдження штаму «дельта». Згідно зі статистикою, 97% хворих у лікарнях не вакциновані. Ба більше, саме цей штам став панівним у всьому світі.

Щоденний рівень смертності від коронавірусу в США за останній тиждень зріс приблизно на 26% і становив у середньому 211 осіб. Про це повідомила директорка Центру контролю та профілактики захворюваності Рошель Валенськи, передає Reuters.

«Натепер картина цілком зрозуміла: коронавірус стає пандемією невакцинованих», — відзначила Валенськи.

Також вона повідомила, що спалахи коронавірусу зафіксували в частинах країни, які мають низький рівень щеплень, оскільки невакциновані люди перебувають у зоні ризику.

Дані Центру контролю та профілактики захворюваності (CDC) свідчать, що найвищий рівень захворюваності зафіксували в штатах: Міссурі, Невада, Арканзас та Флорида. На тлі збільшення кількості захворювань на коронавірус ці штати стрімко підвищили кількість щеплень.

Контекст. Дослідники з Інституту Пастера у Франції виявили, що вакцини менше захищають від штаму «дельта», якщо вакцинацію не завершили. Тож, щоб захиститися від штаму, потрібно отримати дві дози вакцини проти коронавірусу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉