Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Повісили просто на вулиці: у Скадовську окупанти стратили медсестру за проукраїнську позицію

В окупованому Скадовську росіяни стратили медсестру. Фото: FT

В окупованому Скадовську росіяни стратили медсестру. Фото: FT

У тимчасово окупованому Скадовську російські загарбники стратили медсестру за те, що вона не підтримувала окупацію та сказала, що «Скадовськ — це Україна». Про це пише Financial Times.

Трагедія сталася в середині жовтня. Окупанти повісили жінку просто на вулиці.

Quote«Таню повісили. Їй щось влили в рот, а потім повісили перед будівлею суду», — розповіла журналістам сестра померлої Наталя.

За її словами, того дня їй зателефонували й повідомили, що російські військові публічно повісили Тетяну на вулиці. Згодом жінці надіслали з моргу свідоцтво про смерть сестри. У документі причиною смерті Тетяни вказано «механічну асфіксію».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Місцеві жителі розповідають, що Тетяна неодноразово критикувала окупаційну владу й висловлювала підтримку Україні. Зокрема, вона виступала з критикою щодо працівників української поліції, які перейшли на бік росії. Саме на адресу колаборантів жінка й вигукнула, що «Скадовськ — це Україна». Після цього Тетяну та її чоловіка Анатолія Орєхова викрали. Згодом чоловіка відпустили, а жінку — стратили. Де наразі перебуває Анатолій, невідомо.

Варто зазначити, що Тетяні було 56 років, вона працювала медсестрою.

У виданні наголошують, що не змогли перевірити деякі деталі викрадення та смерті Тетяни Мудренко, адже журналісти не мають доступу до території, де це сталося. Однак вони бачили свідоцтво про смерть жінки.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини