Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Обстріл Енергодару: окупанти підняли хмари радіоактивного пилу

В Енергодарі після обстрілу рф піднялися хмари радіоактивного пилу. Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

В Енергодарі після обстрілу рф піднялися хмари радіоактивного пилу. Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

Окупаційні війська рф здійснюють обстріли золовідвалів Запорізької ТЕС, щоб підняти хмари радіоактивного пилу. Про це заявили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони.

Quote«Рашисти використовують новий метод створення потрібної «картинки» на Запорізькій атомній станції для маніпуляції думкою громадськості та впливу на світове співтовариство. Мінометні обстріли передмість Енергодару віднедавна мають конкретну ціль: золовідвали Запорізької ТЕС», — наголосили у розвідці.

Золовідвали — це місця зберігання золи, яка я результатом роботи теплових електростанцій.

Варто зазначити, що відходи у золовідвалах мають надзвичайно високу концентрацію отруйних речовин, а також рівень радіації, який перевищує природний фон мінімум у 2,5 рази. При висиханні ця зола утворює пил, який може переміщуватися на значні відстані.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Тобто, внаслідок обстрілів рф золовідвалів у повітря здіймаються хмари пилу, які вітер розносить по околицях Енергодара.

Quote«Моніторинг радіаційного фону, який здійснюється поблизу атомної станції, вказує на підвищення рівня радіації. Окупанти намагаються представити ці дані як результати міфічних «обстрілів з боку ЗСУ»», — наголосили в ГУР МО.

Контекст. У вівторок, 23 серпня, російські окупаційні війська вкотре здійснили обстріл Енергодару. Після обстрілу у районі Запорізької атомної електростанції було видно задимлення.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини