Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В ЄС хочуть частково скасувати санкції проти рф: що про це відомо

В Нідерландах хочуть частково послабити санкції проти росії. Фото: ukrinform.com

В Нідерландах хочуть частково послабити санкції проти росії. Фото: ukrinform.com

В нідерландському місті Гаага планують звернутися до Європейського союзу з проханням частково скасувати санкції проти рф. Про це пише Reuters.

За даними видання, на такий крок влада міста може наважитися через те, що не в змозі знайти альтернативного постачальника газу.

Муніципалітет Гааги має довгостроковий контракт на постачання газу з російською компанією «Газпромом». А введені через повномасштабне вторгнення рф в Україну санкції ЄС передбачають розірвання договорів з росією до 10 жовтня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Саме тому в Гаазі змушені шукати нового постачальника газу. Однак проведені влітку загальноєвропейські тендери не допомогли залучити жодної пропозиції від потенційних постачальників.

Quote«Ми попросимо зробити виняток для нашої поточної угоди до 1 січня 2023 року, щоб гарантувати безпеку поставок і полегшити переговори», — йдеться в офіційній заяві влади Гааги.

Контекст. Ціна вересневого ф'ючерсу на TTF на біржі ICE Futures сьогодні перебуває на позначці 291,8 євро за 1 МВт-год, або $3 036 за тисячу кубометрів. За добу блакитне паливо зросло в ціні на 19%.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини