Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Газпром заявив про зупинку прокачки газу в Європу «Північним потоком»

Газпром тимчасово зупинить прокачку газу в Європу. Фото: theukrainians.org

Газпром тимчасово зупинить прокачку газу в Європу. Фото: theukrainians.org

Російська компанія «Газпром» заявила про зупинення постачання газу до Європи через газопровід «Північний потік». Відповідну заяву зробили у пресслужбі компанії.

Йдеться про зупинення постачання газу на три дні — з 31 серпня по 2 вересня — через «проведення технічного обслуговування та планово-попереджувальних робіт».

Таким чином, 31 серпня єдиний робочий газоперекачувальний агрегат Trent 60 на компресорній станції «Портова» буде зупинено на три доби. Роботи з технічного обслуговування проводитимуть спільно з компанією Siemens.

В Газпромі наголошують, що технічна документація передбачає проведення регламентних роботи кожні 1000 годин. Вони включають огляд корпусу на наявність пошкоджень та його очищення, огляд систем олійного забезпечення, повітря, відведення продуктів згоряння газів на наявність протікань та інше.

Крім того російська компанія запевняє, що після закінчення обслуговування й у разі відсутності технічних несправностей постачання газу відновлять до 33 млн кубів на добу.

Контекст. Російська компанія «Газпром» протягом останніх декількох місяців спалює газ поблизу компресорної станції «Портова» та однойменного LNG-термінала.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини