Facebook Pixel

Візит у відповідь: коли Байден приїде до Зеленського

У МЗС озвучили, коли чекають на Байдена в Україні. Фото: Flickr

У МЗС озвучили, коли чекають на Байдена в Україні. Фото: Flickr

Президент Володимир Зеленський 1 вересня провів зустріч у Вашингтоні зі своїм американським колегою Джо Байденом. Під час зустрічі глава держави запросив президента США відвідати Україну. За словами очільника Міністерства закордонних справ Дмитра Кулеби, Байден приїде до Києва, але точно не цього року.

«Я не сумніваюся, що президент Байден долетить і до середини Дніпра, і перетне Дніпро, і приземлиться в Борисполі, і приїде до Києва. Але цей візит буде не цього року, оскільки дипломатична практика не передбачає обміну візитами такого рівня в один рік», — пояснив міністр у програмі «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер».

Зараз, за словами Кулеби, як українська, так і американська сторони сфокусуються на реалізації домовленостей, яких їм вдалося досягнути.

Telegram Logo

Додатково. Востаннє Байден відвідував Україну в січні 2017 року. Тоді він перебував на посаді віцепрезидента США. Під час свого візиту Байден зустрівся з на той момент президентом України Петром Порошенком і прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Коментарі

Всі новини