Facebook Pixel

Міноборони змінило керівництво «Мотор Січі»: хто замінив підозрюваного в пособництві рф Богуслаєва

Міністр оборони Олексій Резніков змінив керівництво АТ «Мотор Січ» після того, як керівництво компанії заарештували за підозрою в пособництві рф. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства оборони України.

Зокрема, з посади було звільнено президента «Мотор Січ» В'ячеслава Богуслаєва, якого й підозрюють у співпраці з рф.

Quote«28 листопада 2022 року наказом міністра оборони України внесено зміни до Статуту Публічного акціонерного товариства «Мотор Січ», на підставі якого діє підприємство. Крім того, достроково припинено повноваження членів Наглядової ради, голови та членів Ради директорів. Також припинено повноваження та звільнено з посади президента акціонерного товариства В'ячеслава Богуслаєва», – повідомили в Міноборони.

Призначення нового керівництва АТ «Мотор Січ»

Крім звільнення Богуслаєва, міністр оборони призначив нового очільника компанії. Так, за рішенням Олексія Резнікова керуватиме тепер «Мотор Січчю» Олексій Нікіфоров.

Також було затверджено й нове керівництво акціонерного товариства.

Quote«Обрано новий склад наглядової ради та її голову – заступника міністра економіки України Ігоря Фоменка, який уже провів перше засідання. До новоствореної Наглядової ради підприємства також увійшли: Роман Коновалов, Сергій Корж, Юрій Пащенко та Юрій Шаповал», – йдеться в повідомленні.

У Міноборони наголосили, що після зміни керівництва «Мотор Січ» працюватиме в режимі 24/7, щоб задовольнити «оборонні потреби» України.

Подякувати 🎉