Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У заарештованого президента «Мотор Січі» Богуслаєва виявили нерухомість у російській столиці

Богуслаєв на додачу до російського паспорта має нерухомість у Москві. Фото з соцмереж

Богуслаєв на додачу до російського паспорта має нерухомість у Москві. Фото з соцмереж

На додачу до російського паспорта заарештований президент «Мотор Січі» В’ячеслав Богуслаєв приховував ще й нерухомість на росії. Про це вдалось дізнатись журналістам «Схем».

Йдеться про як мінімум два об’єкти нерухомості, що розташовуються у Хорошевському районі міста. Виявилось, що Богуслаєв ще у 2002 році придбав складські приміщення (в будівлі на вул. Зорге, 7а), а у 2006 році — став власником квартири у ЖК (за адресою Хорошевське шосе, 84, корпус 6).

220.jpg
220.jpg Thumb
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Жодний з цих об’єктів не був вказаний В’ячеславом Богуслаєвим у його майнових деклараціях, які він подавав поки був народним депутатом України з 2006 по 2019 роки» – наголошується у розвідуванні.

Ці дані можуть свідчити про порушення Богуслаєвим антикорупційного законодавства.

Контекст. Нагадаємо: СБУ 22 жовтня затримала президента АТ «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва за підозрою в колабораційній діяльності та пособництві державі-агресору. Разом із Богуслаєвим затримали начальника Департаменту зовнішньоекономічної діяльності цього підприємства Олега Дзюбу. 24 жовтня Шевченківський суд м. Київ узяв під варту обох фігурантів до 20 грудня.


Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини