Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Платформа UNITED24 зібрала за перший тиждень $26 млн на підтримку України: які країни донейтять найбільше

Запрацював єдиний глобальний портал United24 для пожертв з усього світу на підтримку України. Фото: United24

Запрацював єдиний глобальний портал United24 для пожертв з усього світу на підтримку України. Фото: United24

За перший тиждень роботи Єдиний державний вебпортал United24 для збору пожертв на підтримку та відновлення України отримав на рахунки НБУ 25 млн 804 тис. 580 доларів.

Держателем порталу United24 і виняткових майнових прав інтелектуальної власності є Мінцифри, технічним адміністратором — державне підприємство «Дія».

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, пожертви надійшли із 72 країн світу. Найактивнішими донорами стали західні країни-партнери: США, Велика Британія, Франція, Канада, Німеччина, а також Україна.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Окрім того, через партнерський фонд Ukraine House зібрали 735 673 долари. Ще 362 379 доларів надійшло в криптовалюті через платіжну компанію Whitepay. Вони надійдуть на рахунки НБУ найближчим часом», — заявив міністр.

Упродовж перших семи днів кошти накопичувалися на рахунках НБУ. Тепер вони розподілятимуться міністерствами найважливіші потреби України.

Перший звіт міністерств про призначення та розподіл коштів у Мінцифри обіцяють опублікувати рівно за тиждень, 19 травня.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо: через глобальну платформу United24 пожертвувати можуть як звичайні громадяни, так і благодійні, волонтерські фонди, міжнародні компанії, лідери думок у всьому світі.

Коментарі

Всі новини