Facebook Pixel

«Укрзалізниця» запустить електричку «Київ – Черкаси» вже за кілька місяців

Оператор залізниць «Укрзалізниця» планує за кілька місяців запустити швидкісні електропоїзди за маршрутом Київ — Черкаси.

Про це 17 листопада під час MINTRANS Forum 2021 заявив заступник міністра фінансів Олександр Кава.

«На сьогоднішні йде реалізація проєкту з електрифікації залізниці до Черкас, що дасть змогу за кілька місяців запустити швидкісне сполучення між Черкасами й Києвом», — передає його слова видання mintrans.

Telegram Logo

Кава також сподівається, що менш ніж за місяць почнеться рух електропоїздів із Києва до Василькова. Із цього міста щодня близько 12 тис. людей їздять до столиці на роботу та навчання.

«Це дасть змогу не лише швидше доїжджати до Києва, а й зекономити час для багатьох мешканців Київської області, які їздять на роботу до Києва, оскільки завдяки цьому проєкту понад 1000 автомобілів і автобусів зникнуть із Одеської траси в годину пік. Це зекономлений час для десятків тисяч громадян», — наголосив Кава.

Він також нагадав, що в держбюджеті закладено кошти на закупівлю 100 нових пасажирських вагонів для «Укрзалізниці».

«Вперше у 2021 році в держбюджеті передбачені кошти на підтримку залізничного транспорту. Насамперед це стосується пасажирських перевезень. За кошти держбюджету вже йде постачання першої партії нових пасажирських вагонів. Загалом цього року було замовлено 100 нових пасажирських вагонів. А також реалізація трьох інфраструктурних проєктів, спрямованих на покращення пасажирських перевезень і зменшення навантаження на автомобільні дороги», — зазначив чиновник.

Коментарі

Всі новини

Ігри дітей – відповідальність батьків

style
партнерський матеріал