Facebook Pixel

Дарницький міст добудують до кінця 2022 року. Ціна питання – 1,2 млрд гривень

«Укрзалізниця» домовилася з підрядником про завершення столичного довгобуду. Фото: Look My Trips

«Укрзалізниця» домовилася з підрядником про завершення столичного довгобуду. Фото: Look My Trips

1 жовтня «Укрзалізниця» підписала договір з українсько-німецькою компанією «Автострада» на завершення будівництва Дарницького мосту. Як повідомляє пресслужба УЗ, роботи над добудовою залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро мають повністю закінчитися до початку 2023 року.

«Автострада» перемогла на тендері на добудову столичного довгобуду, запропонувавши 1,15 млрд грн за усі роботи. Нині, за оцінками, Дарницький міст готовий на 82,4%. Компанія, за умовами контракту, завершує будівництво автомобільних з’їздів на лівому березі Дніпра.

Контекст. Дарницький міст у Києві почали зводити у 2004 році. У 2010-2011 роках його частково відкрили і ось уже понад десять років він має статус будівельного майданчика. Через те, що транспорт не має змоги використовувати об’єкт повною мірою, як це передбачено проєктом, виникає перевантаження сусідніх мостів – Південного та Мосту Патона.

Telegram Logo

У березні цього року «Укравтодор» і «Укрзалізниця» підписали меморандум про добудову Дарницького мосту, роботи на ньому мали початися ще влітку. Тоді в Офісі президента анонсували, що будівництво завершиться до кінця 2021 року, проте в КМДА заявили, що вкластися в такі терміни неможливо.

Коментарі

Всі новини