Facebook Pixel

«Укрзалізниця» розмістила тендер на закупівлю 80 електричок за 31 мільярд гривень

Оператор залізниць «Укрзалізниця» планує придбати 80 електропоїздів для пасажирських перевезень загальною вартістю 31,5 млрд грн.

Згідно з даними системи Prozorro залізничний оператор має намір придбати:

  • 30 електропоїздів змінного струму для приміських пасажирських перевезень;
  • 30 електропоїздів постійного струму для приміських пасажирських перевезень;
  • 20 електропоїздів змінного струму для регіональних пасажирських перевезень.

Як зазначено в тендерній документації, вагони мають бути обладнані пристроями для заряджання телефонів, моніторами та аудіосистемами для інформаційних повідомлень, бездротовим інтернетом, місцями для велосипедів і двома туалетами.

Telegram Logo

Деякі вагони мають бути пристосовані для перевезення інвалідів. Вони мають бути оснащені пандусом, розширеними дверними прорізами, спеціальними місцями й інклюзивними туалетами.

Гарантійний термін експлуатації рухомого складу має становити не менш як 36 місяців із дня введення в експлуатацію.

Аукціон із вибору постачальника поїздів призначено на 7 грудня 2021 року. Кінцевий термін подачі заявок — 1 листопада 2021 року. Рухомий склад має бути поставлений УЗ до кінця 2026 року.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» планує отримати й запустити перші поїзди в межах реалізації проєкту City Express на маршрутах київського вузла до кінця 2022 року.

«Укрзалізниця» й «Крюківський вагонобудівний завод» (КВБЗ) також підписали угоду на постачання 100 пасажирських вагонів вперше за рахунок бюджетних коштів.

Коментарі

Всі новини