Facebook Pixel

«Київавтодор» пообіцяв закінчити ремонт Південного мосту в Києві у 2022 році

Загалом на Південному мосту 46 деформаційних швів, на 18 з яких необхідно провести капітальний ремонт. Фото: pravda.press

Загалом на Південному мосту 46 деформаційних швів, на 18 з яких необхідно провести капітальний ремонт. Фото: pravda.press

Ремонтні роботи на Південному мосту через Дніпро в столиці планують закінчити до початку 2023 року. Про це йдеться у відповіді комунальної корпорації «Київавтодор» на запит видання «Фокус».

Загалом на Південному мосту 46 деформаційних швів, на 18 з яких необхідно провести капітальний ремонт. Зробити це планують упродовж 2021 — 2022 років.

Цього року планують виконати заміну 4 — 6 швів орієнтовною вартістю 42 млн грн.

Telegram Logo

У «Київавтодорі» підкреслили, що всі роботи потрібно закінчити до кінця 2022 року, оскільки у 2023 році планується розпочати реставрацію мостів Патона та Метро, через що транспортне навантаження на Південний міст зросте.

Загальна вартість ремонтних робіт на Південному мосту становить 195,6 млн грн. Ці кошти залучили з міського бюджету. Ремонтом конструкції займаються бригади «Укртрансмосту».

Під час ремонтних робіт на Південному мосту планують частково обмежити рух автомобільного транспорту.

Підприємство «Тілльман Інжиніринг», яке виконувало роботи на металевій частині Південного мосту у 2015 — 2016 рр., мало забезпечити ліквідацію виявлених дефектів під час гарантійного строку, але воно збанкрутувало. Тому ці зобов'язання лягли на балансоутримувача мосту — «Київавтодорміст».

Контекст. Раніше The Page повідомляло про те, що навколо недобудованих київських мостів загострилася боротьба між київською владою та Державним агентством автомобільних доріг України («Укравтодором»).

Коментарі

Всі новини