Facebook Pixel

«Укрзалізниці» призупинили ліцензії на перевезення пасажирів та небезпечних вантажів

Державна служба України з безпеки на транспорті – «Укртрансбезпека» призупинила дію ліцензії «Укрзалізниці» на перевезення пасажирів та небезпечних вантажів.

Про це йдеться у наказі №1044 від 30 січня 2021 року, повідомила глава створеної для перевірки та оцінки стану УЗ Тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради, народний депутат фракції «Слуга народу» Юлія Гришина.

Згідно з наказом з 11 січня 2022 року «Укрзалізниця» має припинити перевезення пасажирів та небезпечних вантажів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Можливо, шукатимуть якісь виходи з цієї ситуації, але факт є фактом: УЗ не дотримується ліцензійних умов, тобто не виконує всіх необхідних вимог контролюючого органу щодо організації перевезень пасажирів та небезпечних вантажів. Нагадаємо, ТСК з питань «Укрзалізниці» у своєму проміжному звіті ще влітку попереджала про таку загрозу», — зазначила голова комісії.

В УЗ агентству «Інтерфакс-Україна» заявили, що зупиняти перевезення не планують.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Укртрансбезпека» має низку зауважень, які «Укрзалізниця» у чіткий термін усуне, щоб забезпечити максимальні стандарти безпеки для наших пасажирів. Відтак всі можуть спокійно планувати свої залізничні подорожі», — наголошується в повідомленні прес-служби пасажирської вертикалі УЗ.

При цьому зазначається, що подібні ситуації в історії компанії вже були, і це не вплине на перевезення.

"Це звичайна процедура. Зараз «Укртрансбезпека» та «Укрзалізниця» разом працюють над виправленням цієї проблеми», — повідомила прес-служба Мінінфраструктури агентству «Інтерфакс-Україна».

Коментарі

Всі новини