Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укргазвидобування» запускає програму збільшення видобутку газу на 35 родовищах

Укргазвидобування збільшить видобуток газу на 35 родовищах.

Укргазвидобування збільшить видобуток газу на 35 родовищах.

АТ «Укргазвидобування» запускає другий етап залучення партнерів щодо інтенсифікації видобутку газу на виснажених родовищах у форматі РЕМ – Product Enhancement Contracts або контракти щодо збільшення видобутку.

Компанія повідомляє, що на конкурсних умовах обере партнерів із розробки 35 родовищ у Східній та Центральній Україні.

«35 виснажених родовищ, розташованих у Полтавській, Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській областях, згруповано у чотири кластери. «Укргазвидобування» планує укласти чотири контракти з партнерами на збільшення видобутку щодо кожного із кластерів. Угоди передбачають, що партнери залучатимуть інвестиції та здійснюватимуть операційне управління виробничою діяльністю на переданих їм родовищах», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що партнерів обиратимуть на конкурсних умовах у два етапи:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • отримання заявок та надання потенційним партнерам доступу до інформації про родовища;
  • торги на електронному майданчику Prozorro у рамках Закону України «Про державні закупівлі».

Родовища під проект інтенсифікації відбиралися та розподілялися на кластери за низкою критеріїв:

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • родовища, які за рівнем запасів, видобутку та витрат на освоєння залишкових запасів, не є пріоритетними для залучення ресурсів підприємства та розвитку внутрішніми силами;
  • наявність самодостатньої та відокремленої наземної інфраструктури.

Повідомляється, що залучення сторонніх компаній до видобутку газу дозволить «Нафтогазу» звільнити ресурси та зосередити зусилля на більш пріоритетних проектах.

«Укргазвидобування очікує від партнерства виконання робіт, у тому числі розвитку наземної інфраструктури, які забезпечать зростання видобутку вуглеводнів на вигідних для обох сторін умовах.

Як розподілятиметься дохід

В рамках РЕС-контракту весь видобутий газ та запаси враховуватимуться на балансі видобувної компанії «Нафтогазу» — АТ «Укргазвидобування».

Компанія залишиться власником спеціальних дозволів на родовища. Проте компанія-партнер отримуватиме оплату за свої послуги залежно від тарифів для різного типу діяльності. Це може бути базовий видобуток, видобуток від операцій інтенсифікації на свердловинах і видобуток з нових свердловин», — зауважили в компанії.

«Укргазвидобування» у травні 2020 року вже залучила партнера на умовах РЕС-контракту до видобутку газу на 13 родовищах у Західній Україні.

АТ «Укргазвидобування» видобуло 12,49 млрд. кубометрів природного газу в січні-листопаді 2021 року, що на 4,32% менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Коментарі

Всі новини