Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укргазвидобування» запустило надглибоку свердловину з дебітом 200 тисяч кубометрів на добу

«Укргазвидобування» запустила надглибоку свердловину. Фото: ugv.com.ua

«Укргазвидобування» запустила надглибоку свердловину. Фото: ugv.com.ua

Компанія «Укргазвидобування» ввела в експлуатацію на Скиданівському родовищі надглибоку свердловину завглибшки 6,3 км, яка видає 200 тис. кубометрів газу на добу.

За словами директора дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобуток» Олександра Романюка, компанія фокусується на розвідці нових ділянок і грінфілдів. Нові запаси є перспективними для нарощування видобутку вуглеводнів, повідомили в компанії.

«Для розвідки фірма використовує сучасні методи аналізу даних і моделювання покладів. Ця програма вже дає результати. На початку грудня відкрили нове Моспанівське родовище. Зараз уже під'єднали до УКПГ (установка комплексної підготовки газу – The Page) нову високодебітну розвідувальну свердловину на Скиданівському родовищі, яке нещодавно відкрили», — цитуються в пресрелізі слова Романюка.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У компанії уточнили, що Скиданівське родовище в Полтавській області було відкрито у 2019 році. За попередніми оцінками, ресурсна база родовища становить понад 2,7 млрд кубометрів газу. На ділянці проведено сучасні 3D-сейсмічні дослідження, за результатами яких виконується програма розвідки нового родовища.

Зазначається, що «Укргазвидобування» й далі працює над великими стратегічними проєктами з видобутку газу в Чорному морі, на Юзівській площі, ділянках УРП паралельно з роботою на традиційних грінфілдах.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо, що в січні — листопаді 2021 року «Укргазвидобування» скоротила валовий видобуток природного газу на 4%, або 522,8 млрд кубометрів проти аналогічного періоду 2020 року – до 12,494 млрд кубометрів.

Коментарі

Всі новини